O mnie

Witaj na mojej stronie

Trafiłeś / trafiłaś tu zapewne dlatego, że czegoś poszukujesz…
Może szukasz odpowiedzi na ważne pytania w Twoim życiu…
Może szukasz drogi do budowania satysfakcjonujących i głębokich relacji…
Może szukasz sposobu na wyciszenie się, redukcję stresu i obciążeń emocjonalnych w Twoim życiu…
Może poszukujesz drogi do wolności od powracających myśli i emocji z którymi ciężko Ci sobie poradzić…
A może chciałbyś/ chciałabyś uwolnić się od nie dających spokoju wspomnień z przeszłości czy wyobrażeń dotyczących przeszłości…
Może czujesz się samotny/ samotna…
Może czegoś bardzo się boisz…
Może masz jakieś marzenia, ale przed ich realizacją blokuje Cię lęk i wiara w niewspierające przekonania…
Może szukasz czegoś i sama/sam nie wiesz czego…
I rozpoznajesz w sobie głęboką tęsknotę za szczęściem…

Każdy z tych aspektów, o których piszę powyżej może pojawić się w Twoim życiu lub życiu bliskiej Tobie osoby. Rozumiem to i szanuję Twoje doświadczenie. Wiem, ze są momenty, kiedy można poczuć bezradność i nie wiedzieć już co robić. Jestem świadoma, że w życiu każdego z nas obecne jest cierpienie. Jestem przekonana, że jest w nas również potencjał, który pozwala z tym cierpieniem sobie poradzić i wzrastać. W życiu jest miejsce również na radość, miłość, wolność. Masz prawo do życia własnym życiem.
Zapraszam do pracy nad tym nad czym będziesz chciał/chciała popracować. Do zmiany tego, co jest możliwe do zmiany. Stosuję skuteczne narzędzia, wszystkie metody z których korzystam stosowałam najpierw na sobie. Pracuję integrując wiedzę i techniki z różnych obszarów, a szczególne miejsce w moim sercu zajmuje mindfulness (uważność).
Formalności: Ukończyłam studia magisterskie na wrocławskim wydziale SWPS na kierunku psychologia- specjalność: psychologia kliniczna. Od ukończenia studiów pracowałam zawodowo zdobywając doświadczenie w różnych instytucjach (Szpital Kliniczny nr 1, Wrocławskie Centrum Zdrowia SP ZOZ, Ośrodek Terapeutyczno-Edukacyjny ASTO). W tej chwili prowadzę prywatny gabinet we Wrocławiu, prowadzę 8 tygodniowe kursy uważności, warsztaty uważności i warsztaty Vedic Art. Pracuję również zdalnie- prowadzę sesje przez Skype. Jestem dyplomowaną arteterapeutką (dyplom realizowany u prof. Karolaka) i Certyfikowanym Trenerem EFT (Świadectwo GWSP nr 11/2018, Zaświadczenie nr 4/2017). Posiadam certyfikat specjalisty do spraw przemocy i pracy korekcyjno-edukacyjnej ze sprawcami i ofiarami przemocy.
Ukończyłam wiele szkoleń, treningów i warsztatów – część dokumentacji do obejrzenia na stronie. Skończyłam m.in roczny Program Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, Szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), oraz liczne szkolenia doskonalące warsztat psychologa i psychoterapeuty.
Cały czas poszerzam swoje kompetencje jako Nauczyciel Uważności uczestnicząc w szkoleniach prowadzonych przez polskich i zagranicznych Nauczycieli Mindfulness. Ukończyłam Certyfikowany Kurs Mindfulness (MBLC) i Compassion (CBLC) oraz kurs MBSR.
Regularnie uczestniczę w odosobnieniach medytacyjnych, a częścią mojej codzienności jest praktyka własna.

Certyfikaty