Mindfulness NadchodząceWydarzenia

Weekend z Mindfulness 8-10 marca 2019

medytacja uważności * kontakt z naturą * przestrzeń dla siebie * życzliwość * odpoczynek

🌺 Jeżeli czujesz, że potrzebujesz się zatrzymać…
🌺 Jeżeli czujesz przemęczenie, wypalenie i zmęczenie ciągłym biegiem…
🌺 Jeżeli czujesz, że czas za szybko płynie, a życie przecieka Ci przez palce….
🌺 Jeżeli nie wiesz, czym jest uważność, a chcesz jej zakosztować….
🌺 Jeśli wiesz, czym jest uważność i chcesz praktykować w grupie…
🌺 Jeżeli tęsknisz za tym, żeby w ciszy spoglądać w gwiazdy…
🌺 Jeżeli tęsknisz za wewnętrznym spokojem…..

Zapraszamy na kolejne WEEKENDOWE SPOTKANIE z praktyką MINDFULNESS (uważności) w górach Izerskich. Ten weekend to czas na spotkanie ze sobą i z przyrodą.
Codziennie będziemy razem doświadczać czym jest uważność. Odpuścimy na chwilę działanie i zanurzymy się w byciu. Każdego dnia będziemy praktykować różne formy uważności : uważny ruch, medytacje podczas siedzenia, praktykę życzliwości, uważny oddech, skanowanie ciała, uważne jedzenie. Jeśli pozwoli nam na to pogoda udamy się również praktykować na polanę, do lasu.

Poza czasem na praktykę jest przewidziany również czas wolny.

Nie trzeba mieć doświadczenia w praktyce medytacyjnej, żeby wziąć udział w warsztacie. Wydarzenie ma charakter całkowicie świecki.

Spotykamy się w piątek, 8 marca. Rozpoczynamy wspólną kolacją o godz. 19:00, po której spotkamy się na otwarciu weekendu. Gościmy w wyjątkowym miejscu – Dolinie Harmonii we wsi Kopaniec, położonej urokliwie w Górach Izerskich. Miejsce otoczone jest łąkami, lasem. Posiłki są bardzo smaczne i sycące, kuchnia wegańska. Zakończymy obiadem w niedzielę o godz. 15:00.

PROWADZĄCE:
Anna Gołębiowska – nauczycielka Mindfulness-Based Stress Reduction – MBSR (Program redukcji stresu w oparciu o rozwój uważności), certyfikowana w The Institute for Mindfulness-Based Approaches (IMA) z siedzibą w Niemczech. Z wykształcenia humanistka (logopedia, antropologia kulturowa). Doświadczenie medytacji uważności rozwija poprzez regularną praktykę własną, uczestnictwo w warsztatach i szkoleniach oraz biorąc udział w odosobnieniach medytacyjnych w Polsce i zagranicą.

Aleksandra Kiślewska – psycholog, trener Emotional Freedom Techniques, arteterapeutka. Nauczycielka Mindfulness- Mindfulness Based Living Course (MBLC- Program Życia w Oparciu o Uważność wg. Mindfulness Association). Ukończyła również Certyfikowany Kurs Compassion i Certyfikowany Kurs Insight.
Zawodową wiedzę i doświadczenie poszerza podczas warsztatów z zakresu psychologii i psychoterapii, a praktykę medytacyjną zgłębia w praktyce własnej i poprzez uczestnictwo w odosobnieniach medytacyjnych.

KOSZT:
590,- cena regularna
540,- dla osób, które dokonają pełnej wpłaty do 10 lutego

Koszt obejmuje przygotowywanie i prowadzenie warsztatów oraz noclegi w kilkuosobowych pokojach i wegańskie wyżywienie.

Ilość miejsc ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy. Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki: 200,-.
Po zgłoszeniu otrzymasz szczegółowe informacje dot. płatności.

ZAPISY przez formularz: Zapisz się
STRONA WYDARZENIA NA FB: pokaż wydarzenie na FB
Nasze weekendy z uważnością

KONTAKT:
Aleksandra Kiślewska: aleksandrakislewska@gmail.com, +48 737 46 29 46
Anna Gołębiowska: kontakt@uwazna-obecnosc.pl, +48 664 023 870

Mindfulness nie jest psychoterapią i jej nie zastępuje.
Przeciwwskazaniem uczestnictwa w warsztacie jest aktualnie doświadczany kryzys (np. żałoba, rozstanie, czy inny kryzys emocjonalny), leczenie psychiatryczne, uzależnienie. W przypadku wątpliwości, prosimy o kontakt. Jeśli korzystasz ze wsparcia psychologa, terapeuty lub doświadczasz przewlekłej choroby i nie masz pewności czy Twój udział to dobry pomysł, również zapraszamy do kontaktu.