Mindfulness NadchodząceWydarzenia

Wprowadzenie do Mindfulness 2 marca 2019

Zapraszamy na jednodniowe wprowadzenie do praktyki uważności. Warsztat polecamy osobom, które ciekawe są czym jest uważność i nie mają jeszcze doświadczenia medytacyjnego, lub mają bardzo długą przerwę w praktyce uważności i chciałyby do niej powrócić.

Krok po kroku poprowadzimy Cię przez odpowiednio dobrane praktyki, abyś sam mógł poczuć smak uważności. Na wstępie spotkania pojawi się odrobinę teorii, jednak zdecydowanie stawiamy na doświadczanie. Uważność wprowadzamy w życie poprzez jej świadome praktykowanie – i tak będzie również na spotkaniu.
Poprowadzimy różne formy medytacji uważności, po każdej z nich będzie przestrzeń na uważny dialog i pytania.
Dla chętnych podzielimy się tym jak wyglądają 8 tygodniowe Kursy uważności i weekendy z mindfulness.

Warsztat odbędzie się 2 marca w godzinach: 10:00- 15:00.
Podczas zajęć będą 2 krótkie przerwy na kawę, herbatę i owoce.

Zachęcamy do ubrania się w wygodny, nie krępujący ruchów strój i zabranie butelki wody.

Koszt: 110 zł

ZGŁOSZENIA przez formularz: https://goo.gl/gFy4pM

Strona Wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2149813648681661/

Prowadzenie:

Aleksandra Kiślewska
psycholog, trener Emotional Freedom Techniques, arteterapeutka. Nauczycielka mindfulness – MBLC Program Życia w Oparciu o Uważność wg. Mindfulness Association. Ukończyła również Certyfikowany Kurs Compassion i Certyfikowany Kurs Insight. Prowadzi indywidualne sesje EFT, konsultacje psychologiczne, sesje uważności. Zawodową wiedzę i doświadczenie poszerza podczas warsztatów z zakresu psychologii i psychoterapii. Doświadczenie medytacyjne zgłębia poprzez regularną praktykę własną i uczestnictwo w odosobnieniach medytacyjnych.
+48 737 462 946
aleksandrakislewska@gmail.com
www.aleksandrakislewska.pl

Anna Gołębiowska
nauczycielka mindfulness, programów MBLC – Mindfulness Based Living Course (certyfikat gotowości do nauczania Mindfulness Association Polska) i MBSR – Mindfulness-Based Stres Reduction (certyfikat nauczyciela MBSR wydany przez The Institute for Mindfulness-Based Approaches (IMA) z siedzibą w Niemczech i Fundację Polski Instytut Mindfulness POLIM). Z wykształcenia humanistka (logopedia, antropologia kulturowa). Doświadczenie medytacji uważności rozwija poprzez regularną praktykę własną, uczestnictwo w warsztatach i szkoleniach oraz biorąc udział w odosobnieniach medytacyjnych w Polsce i zagranicą.
+48 664 023 870
kontakt@uwazna-obecnosc.pl
www.uwazna-obecnosc.pl